Zaopatrzymy Twój dom od A do Z

do kasy suma: 0,00 zł
szukanie zaaw.
Menu
Producenci

Wyciskarki jednoślimakowe

Zastanawiasz się czym jest wyciskarka JEDNOŚLIMAKOWA

Wyciskarki jednoślimakowe dzielą się na dwa podtypy: 

1. Poziome

2. Pionowe 

Każdy typ urządzenia ma swoje wady jak i zalety, dlatego przy wyborze wyciskarki, która często jest sporym wydatkiem dla domowego budżetu należy pójść na swojego rodzaju kompromis ponieważ nie ma wyciskarki idealnej. Pod spodem, w wielkim skrócie opiszemy wady jak i zalety poszczególnych konstrukcji. 

Zalety wyciskarek POZIOMYCH w stosunku do PIONOWYCH
- mała ilość części składowych
/ przekłada się to na szybsze i mniej problematyczne mycie 

- prostsza budowa części, mniej zakamarków, gładsze powierzchnie / również przełoży się to na mniej czasu spędzonego przy zlewozmywaku
- mniejsze części / potrzeba mniej miejsca aby je osuszyć
- dodatkowe możliwości / dzięki budowie oraz dodatkowym akcesoriom możemy używać wyciskarek pionowych do wielu czynności w kuchni np: mielenia ziół, robienia świeżych maseł orzechowych, robienia zupek dla niemowlaków, robienia lodów owocowych, formowania makaronu i wielu wielu innych.
- produkcja soków z liści / surowiec liściasty jest szczególnie niewygodny dla urządzeń jednoślimakowych, natomiast wyciskarki poziome w stosunku do tańszych urządzeń pionowych, radzą sobie z nim o wiele wydajniej. 
- CENA / wszystkie wyciskarki poziome pomimo większej ilości zalet są tańsze od urządzeń pionowych. Dlaczego? Ponieważ pionowe urządzenia są w tej chwili bardzo popularne co dodatkowo przekłada się na wyższą cenę. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
Alejasklepow.pl - Katalog sklepów internetowych
Sklep internetowy Shoper.pl