Zaopatrzymy Twój dom od A do Z

do kasy suma: 0,00 zł
szukanie zaaw.
Menu

Vitafon Aktiv

Dostępność : Dostępny
Wysyłka w : 24 h - 48 h
Cena: 1 790,00 zł 1790.00
ilość szt.
Zyskujesz 179 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena : 0
Producent: Vitafon
Kod produktu: 45109874_20180602224227

Opis produktu Vitafon Aktiv

W skład zestawu wyjściowego w kwocie 1690 zł wchodzą:

1. Vitafon Active
2. 2 szt. wibrofonów
3. Torba transportowa

W naszym sklepie znajdziesz również wersje Vitafonu Activ z opcjonalnym wyposażeniem

 

Nowoczesne wibroakustyczne urządzenie Vitafon Aktiv pomaga zrekompensować deficyt naturalnych mikrowibracji oraz przyspieszyć krążenie krwi i limfy.


Co wyróżnia Vitafon Aktiv od Vitafonu T?
- skuteczniejsze działanie, oparte na nowych badaniach naukowych w dziedzinie terapii wibroakustycznej
- 2 typy wibrofonów – jedna para dla tułowia, druga dla kończyn dolnych i górnych
- efektywniejsze rezultaty leczenia, dzięki zróżnicowanemu działaniu poszczególnych wibrofonów
- szybszy czas osiągnięcia pozytywnych efektów leczenia
- 9 trybów pracy
- wygoda stosowania i mobilność urządzenia, dzięki wbudowanemu akumulatorowi i załączonej torbie do przechowywania

Urządzenie klasy IIa zgodnie z Dyrektywą o Wyrobach Medycznych 93/42/EWG jest oznaczony znakiem CE 1304. 24-miesięczna gwarancja.

Urządzenie klasy IIa zgodnie z Dyrektywą o Wyrobach Medycznych 93/42/EWG jest oznaczony znakiem CE 1304. 24-miesięczna gwarancja.

1. Wibroakustyczny masaż okolic nerek zwiększa ogólne fizyczne zasoby organizmu, wywołując odczucie przypływu sił, zwiększając wytrzymałość na wysiłek fizyczny, normalizując ciśnienie, poprawiając sen, obniżając poziom cholesterolu we krwi.
2. Wibroakustyczny masaż okolic wątroby przyspiesza procesy detoksykacji i wydalania osadów, zauważalnie zmniejsza intensywność reakcji alergicznych.
3. Wibroakustyczny masaż kręgosłupa poprawia ukrwienie rdzenia kręgowego i zwiększa ilość dostarczanych do krwi komórek pierwotnych, potrzebnych do odbudowy tkanek.
4. Wibroakustyczny masaż przemęczonych mięśni wieczorem, po nadmiernym obciążeniu, zapobiega bólom w nich następnego dnia.
5. Wibroakustyczny masaż nerek i wątroby efektywnie usuwa syndrom przepicia.
6. Wibroakustyczny masaż nerek i wątroby zwiększa efektywność zabiegów antycellulitowych.
7. Wibroakustyczny masaż można stosować o dowolnej porze doby, podczas wypoczynku lub intensywnej aktywności fizycznej. 

Wysoka efektywność metody wibroakustycznej (terapii i masażu) przy regularnym i sumiennym wykonywaniu zabiegów w warunkach domowych przez długi czas nie dawała spokoju specjalistom. Efekt zależy bezpośrednio od ilości zabiegów na dobę, przy czym wieczorne i poranne zabiegi w celu zrekompensowania nocnego deficytu mikrowibracji przynoszą najlepsze rezultaty. Zorganizować przeprowadzenie zabiegów 2 razy na dobę przed snem i po przebudzeniu w warunkach klinicznych i ambulatoryjnych jest dość trudne, nie mówiąc już o czterech czy większej ilości procedur. Aby lekarz miał możliwość upewnienia się w wynikach, musi on obserwować chorego, który stosuje tę metodę w warunkach domowych. Nieufność miłą szybko, jeśli lekarz osobiście sprawdza efektywność leczenia.


Metoda dopuszczona była do zastosowania w praktyce medycznej w 1994 roku. Aż do 2000 roku w metodyce leczenia oddziaływanie mikrowibracjami realizowane było tylko w obszarze patologii. A i sam obszar zastosowania w tym czasie ograniczała się do chorób o pochodzeniu zapalnym i urazowym: osteochondroza, zapalenie korzonków nerwowych, zapalenie stawów, artroza, zapalenie gruczołu krokowego, zapalenie pęcherza moczowego, rana, zwichnięcie, rozciągnięcie, złamanie, poparzenie.


Odkrycie i poznanie roli mikrowibracji w procesach fizjologicznych i immunologicznych pozwoliło na wyjaśnienie fenomenu wysokiej efektywności terapii wibroakustycznej. Metoda otrzymała solidne naukowe, biofizyczne fundamenty. Stało się jasne, że uzupełnienie braku mikrowibracji jest szczególnie ważnie i nie może być niczym zamienione. Stwierdzono także, że dodatkowych mikrowibracji potrzebują takie organy, jak nerki, wątroba, rdzeń kręgowy, szpik kostny. Oddziaływanie na te organy za pośrednictwem mikrowibracji, oraz dodatkowe oddziaływanie w obszarze patologii, jeszcze bardziej podwyższyło efektywność leczenia. Lista chorób, które były leczone tą metodą zaczęła się powiększać o choroby systemowe: nadciśnienie, alergia, cukrzyca, gruczolak. Leczone były również trudne do wyleczenia choroby: zapalenie wątroby typu B i C, nieżyt oskrzeli i inne. Po raz pierwszy stało się możliwe powstrzymanie gangreny i jej całkowite wyleczenie przy stopie cukrzycowej. Bez względu na wstrząsające wyniki, metodę można już nazwać leczeniem. Kompensując brak mikrowibracji w organach i tkankach, usuwamy bardzo ważną przyczynę przewlekłego przebiegu choroby i dajemy organizmowi możliwość kompleksowego spełniania swych immunologicznych i regenerujących funkcji. Pozostałe czynności wykonuje sam organizm. Sam doskonale potrafi zdiagnozować chorobę i sam się regeneruje, jeśli posiada wystarczające zasoby.

 

Gwarancja zwrotu 100% pieniędzy w ciągu 30 dni.

Jeśli nie zauważysz pozytywnych zmian w samopoczuciu w ciągu pierwszych 30 dni od zakupu urządzenia, możesz je nam zwrócić, a my oddamy Ci 100% ceny.

Jesteśmy przekonani o efektywności działania urządzenia i chcemy udowodnić jego lecznicze właściwości. Podczas wieloletniej praktyki otrzymaliśmy potwierdzenie wysokiej efektywności terapii wibroakustycznej od wielu placówek i organizacji medycznych, takich jak Instytut Reumatologii w Warszawie, Polskie Towarzystwo Fizjoterapii i innych

W przypadku braku pozytywnego efektu, do wykorzystania gwarancji konieczne jest uzyskanie numeru zwrotu, przesyłając e-mail na adres biuro@visvitalis.com.pl  z następującymi informacjami:

1. Nazwisko, adres, telefon kontaktowy.

2. Model urządzenia, data zakupu.

3. Przyczyna zwrotu.

Udzielamy takiej gwarancji, ponieważ jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z rezultatów. Naszym celem jest poprawa Państwa zdrowia i samopoczucia, więc jeśli po 30 dniach używania urządzenia VITAFON-T, VITAFON Aktiv lub VITAFON-2 nie poprawiły się one, naszym obowiązkiem jest zrekompensowanie Państwu 100% ceny.

 

1. Jak stosować Vitafon      2. Fonowanie obszaru nerek    3. Częstotliwość zabiegów 

 4. Czas trwania zabiegów  5. Instalacja wibrofonów           6. Doznania

 7. Czas leczenia                   8. Mikrowibracje biologiczne     9.  Mechanizm oddziaływania

 10. Efektywność terapii i profilaktyki 

   

 

METODYKI LECZENIA:

 1. Choroby stawów            2. Choroby wewnętrzne    3. Choroby układu oddechowego

 4. Urazy, złamania, rany   5.Choroby kręgosłupa      6. Choroby mężczyzn

 7. Choroby kobiet i dzieci  

 

E-książka do pobrania: Vitafon - leczenie i profilaktyka chorób 

 

pukty punkty

Punkty przyłożenia vibrofonów

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
Sklep internetowy Shoper.pl