Zaopatrzymy Twój dom od A do Z

do kasy suma: 0,00 zł
szukanie zaaw.
Menu
Producenci

Vitafon

Zastanawiasz się, czym jest VITAFON? To wibroakustyczne urządzenie wynalezione zostało w 1994 r. i od tej pory jest stosowane w medycynie w wielu krajach. Zasada jego działania jest dosyć prosta: urządzenie VITAFON oddziałuje przy pomocy mikrowibracji na organizm, przy czym zakres częstotliwości i amplitudy drgań zgodne są z mikrowibracjami, które naturalnie mają miejsce w organizmie. W obszarze zaatakowanym chorobą znacznie zwiększa się przepływ krwi i limfy. Urządzenia wibroakustyczne używane do masażu mają pozytywny wpływ na wydolność nerek, obniżają poziom cholesterolu we krwi, przyspieszają procesy detoksykacji, zwiększają wytrzymałość organizmu na wysiłek fizyczny.

Wibroakustyka – nowy kierunek w medycynie

Wibroakustyczne metody leczenia i profilaktyki chorób po raz pierwszy znalazły zastosowanie w praktyce pod koniec XX wieku. Istota metody polegała na tym, że w miejscu zmian chorobowych stosowano oddziaływanie za pomocą drgań dźwiękowych o zmieniającej się w określonej skali częstotliwości. W efekcie w miejscu oddziaływania znacznie poprawiał się przepływ krwi i limfy. Metodyka leczenia obejmuje także wibroakustyczne oddziaływanie na wątrobę i nerki, znacznie zwiększające ich wydajność oraz na odpowiedni odcinek kręgosłupa.

sound waves

Generator wibroakustyczny działa pozytywnie na organizm

Wysoka skuteczność leczenia aparatem VITAFON, czasami nie do wyjaśnienia z punktu widzenia medycyny klasycznej, znalazła swoje wyjaśnienie wraz z odkryciem zjawiska mikrowibracji tkanek organizmu, będącego, obok tlenu i energii, jednym z najważniejszych zasobów organizmu. Okazało się, że oddziaływanie wibroakustyczne na tkanki organizmu za pomocą urządzeń VITAFON, nie tylko poprawia ukrwienie i krążenie limfy, ale także nasyca je mikrowibracjami – koniecznym zasobem organizmu, którego brak często jest najważniejszym czynnikiem, decydującym o tym, że organizm nie radzi sobie z chorobą. Wraz z tym odkryciem opracowane zostały nowe, efektywniejsze metody leczenia.

VITAFON - zamów online w sklepie internetowym

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami leczenia serii urządzeń VITAFON 2, VITAFON Activ oraz VITAFON T. Sklep internetowy z produktami eko VisVitalis oferuje aparaty do masażu wibroakustycznego w atrakcyjnych cenach.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
Alejasklepow.pl - Katalog sklepów internetowych
Sklep internetowy Shoper.pl