Państwa zakupy chroni 
  RapidSSL 

   

 

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Nasz Kurier

Kurier (przedpłata) - 13 zł

Kurier (pobranie) - 16 zł

===================

Wysyłka gratis już od 150 zł!

=================== 

Polecamy wybór kuriera w sposobie dostawy ze względu na termin dostawy, cenę, a przede wszystkim bezpieczeństwo Państwa paczek.  

Produkty certyfikowane

 

Kupując produkty z tym oznakowanie, macie Państwo pewność, że produkty są poddawane kontrolom jednostek certyfikowanych i pochodzą z upraw ekologicznych.

Oczyszczacz powietrza BLUEAIR 650E z filtrem HEPA - do 65m2

Oczyszczacze powietrza
3676
PLN
Oczyszczacz powietrza BLUEAIR 650E z filtrem HEPA - do 65m2
instore_only
Dostępność:
Dostępny
Wysyłka w:
24 h - 48 h
Cena: 3 676,00 zł
Cena netto: 2 988,62 zł
szt.

Blueair 650E

Dla osób lubiących gadżety popularny model oczyszczacza Blueair 650E to ten sam godny polecenia oczyszczacz z rodziny Blueair 603 ,w którego skład dodatkowo wchodzi poręczny pilot i elektroniczny wyświetlacz (ekran)

Ten niezwykle prosty w użyciu pilot i elektroniczny ekran z wyświetlaczem daje Ci informacje na temat zanieczyszczeń obecnych w pomieszczeniu, efektywności działania oczyszczacza, prędkości i czasu na jaki został on ustawiony. Nie musisz więc odrywać się do biurka, swego ulubionego miejsca na fotelu czy innych czynności, aby zmienić prędkość lub ustawienia wystarczy, że pilot jest w zasięgu Twej ręki.

Wbudowane czujniki informujące o poziomie zanieczyszczeń czy gazów w pomieszczeniu potwierdzają tylko wysoką skuteczność w walce z takim zanieczyszczeniami jak; pyłki, kurz, dym, roztocza pleśni, a także organicznymi zanieczyszczeniami pochodzenia zwierzęcego. Elektroniczny ekran poinformuje Cię również o tym, kiedy nadszedł czas wymiany filtra.

 

 

Wygląd

Połączenie doskonałego wyglądu z najwyższą jakością to znak rozpoznawczy szwedzkich projektów, a urządzenie Blueair nie jest tu wyjątkiem.

Oczyszczacz Blueair 650E zaprojektowano po to, aby dostarczał maksimum efektu w bardzo dużych pomieszczeniach. Dostępne w kolorze białym/ciemno szarym idealnie wkomponuje się w wybranym przez Ciebie pomieszczeniu.

 

 

Najważniejsze fakty w skrócie:

  • idealne do pomieszczeń średniej wielkości (65m²)
  • efektywność filtra, to zdolność usuwania sięgająca 99.97% zanieczyszczeń
  • przyznane wyróżnienie Energy Star®
  • dostępne w kolorze białym/ciemno szarym
  • specjalnie stworzona specyfikacja dla oczyszczacza Blueair 650E
 

Technologia

Opatentowana technologia filtrów HEPASilent™ łączy w sobie najlepsze cechy elektrostatycznego i mechanicznego filtra, co pozwala uzyskiwać większe ilości czystego powietrza bez niepotrzebnego hałasu. Fenomenalnie niskie zużycie energii plus redukcja poziomu ozonu we wdychanym powietrzu to dla nas standard.

blueair 403

System SurroundAir™

Wyjątkowo skuteczny system mający zastosowanie w oczyszczaczach powietrza Blueair o nazwie SurroundAir™ pochłania brudne powietrze do wnętrza urządzenia przez jego boczne ściany oraz podstawę a wypuszcza czyste, przefiltrowane powietrze poprzez ściany boczne oraz górę urządzenia. Kiedy oczyszczacz działa na najniższym poziomie prędkości nie wytwarza ono żadnych przeciągów. Ustawiony na największej prędkości tworzy maksymalną zaporę przed minimalną ilością przeciągów. Oczyszczone powietrze zostaje ponownie wprowadzone do zamkniętego pomieszczenia.

 

 

Z czego zrobione są filtry Blueair?

Nasz standardowy filtr HEPASilent™ łączy w sobie nietoksyczne polipropylenowe filtry wyłapujące cząsteczki zanieczyszczeń z powietrza i aktywny filtr węgla, który usuwa z nich szkodliwe dla nas gazy. Opcjonalne filtry SmokeStop wykorzystują jeszcze więcej węgla, aby zwiększyć absorbcję gazów. Poza tymi różnicami jednak, filtry są identyczne jeśli chodzi o umiejętność filtracji, żywotność filtra czy jego rozmiar. Zarówno polipropylen, jak i węgiel poddają się recyklingowi. Polipropylen jest nietoksycznym włóknem posiadającym właściwości, które idealnie nadają się do użycia jako filtr.

 Polipropylen jest najważniejszym, zaraz obok elektrostatycznego składnika, elementem filtrującego urządzenia w oczyszczaczu powietrza Blueair. Polipropylenowe molekuły "czują" kiedy naładowane cząsteczki wchodzą do filtrów i zwracają się ku nim, wytwarza to dużą siłę przyciągania, która kieruje cząsteczki zanieczyszczeń do włókna poliprolyenowego, aby ten mógł je uchwycić.


 

W porównianiu do standardowych filtrów zrobionych z papieru pokrytego triklosanem lub tych z włókna szklanego, polipropylen to materiał idealny. Polipropylen jest wodoodporny, nie ma więc potrzeby używania płynów bakteriostatycznych czy środków hamujących rozwój pleśni wewnątrz urządzenia Blueair. Zamiast wchłaniać wilgoć, która jest idealnym środowiskiem sprzyjającym powstawaniu wszelkich bakterii, polipropylen odpędza wodę co zapobiega tworzeniu się grzyba, pleśni czy bakterii wewnątrz filtra po to, aby Ty i Twoja rodzina mogli czerpać jak najwięcej dobroczynnych korzyści z oczyszczacza Blueair bez użycia dodatkowych chemikaliów czyszczących.


 

Aktywny węgiel wchłania nieprzyjemne zapachy i inne gazopochodne zanieczyszczenia stanowiące źródło różnych chorób i dolegliwości. Dodatkowo wszystkie nasze filtry, w tym zaawansowany SmokeStop zawiera aktywny węgiel. Co więcej, filtr SmokeStop zawiera większą ilość aktywnego węgla dzięku czemu znacznie efektywniej pochłania nieprzyjemne zapachy i gazy.

Wysokość 660 mm
Szerokość 500 mm
Głębokość 340 mm
Waga 16 kg
Powierzchnia pomieszczenia do 65 m2
Zdolność do oczyszczenia powietrza (CADR) - z dymu: 450 (765 m³/h)
- z kurzu: 400 (680 m³/h)
- z pyłków 450 (765 m³/h)
Stopień przepływu powietrza 150 – 830 m³/h
Stopień wymiany powietrza z powierzchni 65m2 około 5 razy na 1h
Zużycie prądu 35 – 120 Watt
Poziom hałasu 32 – 66 dB
Żywotność filtra około 6 miesięcy
Dodatki Kółka ułatwiające transport
System filtracji SurroundAirTM 
Pilot do zdalnego sterowania
Elektroniczny czujnik zanieczyszczenia
Elektroniczny czujnik gazu
Sygnalizator konieczności wymiany filtra 
Automatyczna kontrola nawiewu
Timer
Gwarancja 3 lata

 

 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania 
 

Opinie o produkcie (0)

Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć, opisów bez zgody właściciela sklepu zabronione.  VisVitalis.com.pl © 2016

Created by Ka-Design.pl

Sklep internetowy Shoper.pl