Zaopatrzymy Twój dom od A do Z

do kasy suma: 0,00 zł
szukanie zaaw.
Menu
Producenci

I-water 1400 butelka z filtrem, jonizator wody i generator wodoru. 1400ml

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 h - 48 h
Cena: 389,00 zł 389.00
ilość szt.
Zyskujesz 38 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: I-water
Kod produktu: 8D05-420AF_20191010144451

Opis produktu I-water 1400 butelka z filtrem, jonizator wody i generator wodoru. 1400ml

I-water butelka jonizująca, mineralizująca i generator wodoru

 

Jak ważna jest w codziennym życiu każdego człowieka nie trzeba nikogo przekonywać. Ważniejsze od wody jest tylko i wyłącznie czyste powietrze. Tak samo jak nikt z nas nie chce słyszeć o tym aby żyć i pracować w środowisku w którym powietrze jest pełne smogu i szkodliwych pyłów Pm 2,5, tak samo nikt nie chce pić wody co do której stopnia zdatności można mieć poważne wątpliwości.

 

Wielu z nas chcąc rozwiązać ten problem korzysta z domowych lub biurowych dystrybutorów wody, wiele osób korzysta również z butelkowanej wody mineralnej. Ani jedno ani drugie rozwiązanie nie jest jednak tym co byłoby najlepsze dla nas jak również dla środowiska naturalnego, które w ten sposób zanieczyszczamy codziennie odpadami polietylenowych butelek, w których codziennie przynosimy wodę do domu.

 

Oczywiście życie nie znosi próżni i z pomocą w takiej sytuacji przychodzi nauka. To co chcemy zaproponować to butelka I-water, którą oferujemy w 3 różnych pojemnościach.

 

Co jest butelka I-water i dlaczego powinna znaleźć się w każdej kuchni ?

Butelka I-water zawiera w sobie filtr na który składają się 4 rodzaje kulek. Każdy z nich składa się z innych minerałów, każdy z nich ma różne działanie. Złożoność i kompleksowość tego zestawu powoduje, że woda uzyskiwana z butelki I-water nabiera zupełnie niepowtarzalnych i prozdrowotnych cech i właściwości, które spowodują, że dzięki I-water uzyskamy nie tylko smaczną wodę, którą będziemy mieli codziennie pod ręką ale również będziemy mogli wydatnie wpływać na swoje samopoczucie oraz stan zdrowia.

Kulki, które powodują że I-water jest tak wyjątkowy to:

1. kule magnezowe.

Wiele osób suplementuje się codziennie różnymi postaciami magnezu. Nikt nie robi tego gdyż ma taki kaprys. Powód zawsze jest tylko jeden: magnez jest niezwykle ważnym dla człowieka pierwiastkiem, którego wpływ na nasze zdrowie trudno przecenić. Magnez reguluje wiele reakcji biochemicznych zachodzących w naszym organizmie, odpowiada za funkcjonowanie mięśni i nerwów, reguluje poziom cholesterolu oraz glukozy, a także pomaga zachować odpowiedni ciśnienie krwi w naszym układzie krwionośnym.

Trzeba pamiętać również że z powodu postępującego procesu wyjaławiania gleby magnez jest jednym z tych pierwiastków, których niedobory dokuczają nam w największym stopniu. To właśnie jest powodem dla którego tak wielu spośród nas musi się tym pierwiastkiem suplementować.

 

2. Kule turmalinowe

Turmalin jest to półszlachetny kamień, który składa się z wielu pierwiastków. Są nimi między innymi sód, wapń, lit, cynk, magnez, żelazo i mangan. Turmalin jest znany przede wszystkim ze swoich właściwości oczyszczających. To właśnie dlatego jest on jednym z głównych składników plastrów oczyszczających, które od wielu lat naklejamy na swoje stopy w celu oczyszczenia organizmu. Turmalin również jonizuje ujemnie substancje znajdujące się w jego pobliżu co w przypadku jego zastosowania w butelce I-water powoduje, że woda, którą nalejemy do butelki zmienia swój potencjał elektryczny. Dzięki turmalinowi zmniejszają się również cząsteczki wody dzięki czemu woda lepiej wchłania się do organizmu skutecznie nas nawadniając, dzięki czemu lepiej nawodnione są wszystkie nasze organy wewnętrzne.

 

3. Kule kryształu górskiego

Kryształ górski jest jednym z najlepiej energetyzujących nas kamieni. Jest on jednym z najważniejszych kamieni stosowanymi w litoterapii, czyli w leczeniu kamieniami szlachetnymi. Zastosowanie kul kryształowych w filtrze butelki I-water wzmacnia działanie opisanego powyżej turmalinu dodatkowo strukturyzując i uporządkowując strukturę wody co, tak samo jak w przypadku turmalinu, powoduje lepszą wchłanialność i przyswajalność wody.

4. Kule węglowe

Węgiel aktywny jest używany nie tylko w butelkach I-water. Jest on jednym z głównych składników wielu przedmiotów, których głównym zadaniem jest oczyszczanie ze wszelkich zanieczyszczeń. To właśnie węgiel jest głównym składnikiem filtrów oczyszczaczy powietrza. Dzięki jego zastosowaniu filtrowane powietrze jest pozbawiane przykrych zapachów oraz wielu toksycznych substancji zawartych w powietrzu. Dokładnie tak samo dzieje się w wodzie, która poddana jest dobroczynnemu działania węgla. Dzięki temu woda z butelki I-water jest nie tylko zdrowa ale i smaczna.

 

Wszystkie rodzaje kul zastosowanych w butelce I-water, dzięki swojemu kompleksowemu oraz wszechstronnemu działaniu powodują, że uzyskana w ten sposób woda jest czysta zarówno pod względem mikrobiologicznym jak również chemicznym. Jest więc czysta, bezpieczna i zdrowa. Dzięki mającym miejsce w butelce procesom woda nabiera odczynu zasadowego a jak powszechnie wiadomo wszelkie szkodliwe dla naszego zdrowia organizmy powstają w środowisku kwaśnym. Podobnie ma to miejsce w przypadków szkodliwych organizmów znajdujących się w wodzie. Dzięki działaniu minerałów składających się na opisane powyżej kule, znajdujące się w wodzie szkodliwe dla człowieka organizmy są eliminowane w ponad 99%.

Minerały składające się na kule butelki są również stopniu, powoli uwalniane do wody, którą napełniamy butelkę. Dzięki temu w butelce I-water uzyskujemy tak naprawdę wodę mineralną o optymalnym stopniu zmineralizowania. Woda taka charakteryzuje się o wiele wyższą zawartością minerałów, niż typowa woda znajdująca się w miejskich wodociągach, nie jest jednak z drugiej strony tak mocno zmineralizowana aby nie mogła być stosowana na co dzień w takich ilościach do jakich jesteśmy przyzwyczajeni.

Kolejnym argumentem stanowiącym o tym, że butelka I-water jest bezpieczna dla zdrowia jest sam materiał z którego została ona stworzona. Butelki te są produkowane z prawdodpodobnie najbezpieczniejszego tworzywa sztucznego wykorzystywanego w tego typu celach. Tworzywem tym jest tritan. Również z tego tworzywa są wykonane najlepszej jakości pojemniki próżniowe a także mające kontakt z sokiem elementy wolnoobrotowych wyciskarek do soków i blenderów.

Tritan jest absolutnie wolny od BPA czyli bisphenolu A co jest jego niezaprzeczalną zaletą w stosunku do powszechnie stosowanych przy konfekcji wody mineralnej butelek PET.

 

Oprócz wszystkich wymienionych powyżej zalet butelki I-water czyli:

- tworzenie wody o odczynie zasadowym pH 8,5 (już po około minucie od chwili napełnienia butelki)

- zapewnienie wodzie ujemnej wartości ORP, mieszczącej się w przedziale -100 mV do -600 mV po około 10 minutach

- uzyskanie mniejszej wielkości cząstek wody dzięki czemu organizm łatwiej i szybciej się nawilża

 

I-water ma również kilka innych zalet.

Najważniejszą z nich jest dla wielu osób fakt uwodorowienia wody przechowywanej w butelce. Efekt ten jest uzyskiwany dzięki procesowi jonizacji jaki zachodzi w butelce, dzięki minerałom jakie tworzą kulki będące wkładem butelki. Ponad standardowy wodór zawarty w pitej przez nas wodzie neutralizuje wolne rodniki dzięki czemu zwiększa właściwości przeciwutleniające wody. Po około 5 minutach od chwili napełnienia butelki wodą, wodór w niej zawarty wzrośnie do poziomu pomiędzy 300 ppb a 1500 ppb.

 

Kolejną cechą wyróżniającą butelkę I-water od podobnych produktów, które można znaleźć na rynku jest to, że dolna część filtra butelek o pojemności 380 i 600 ml jest wyposażona w pojemnik w którym można umieścić ulubione liście ziół. Dzięki temu, każdy z użytkowników butelki w łatwy i prosty sposób będzie mógł zmienić smak przygotowywanej wody na taki jaki w największym stopniu odpowiada jego stałym lub chwilowym gustom.

To wszystko powoduje, że będąc posiadaczem butelki I-water nie jesteśmy zdani na ciągłe zakupy butelkowanej wody mineralnej. Oszczędzamy w ten sposób czas, pieniądze a co najważniejsze środowisko. Butelka I-water spowoduje, że czysta, wolna od zanieczyszczeń zmineralizowana woda, której samodzielnie będziemy w stanie nadać dowolnej nuty smakowej będzie zawsze w zasięgu ręki.

To o czym warto wspomnieć na koniec tego krótkiego opisu właściwości prezentowanej tu butelki to jej wygląd, stylistyka, design i ergonomia.

Projekt każdej butelki jest wynikiem prac światowych projektantów, którzy nadali jej niepowtarzalny styl. W butelce udało się umieścić między innymi przycisk, dzięki któremu może otwierać butelkę i pić z niej używając tylko jednej ręki. Butelka jest również wyposażona w zapewniającą butelce stabilność silikonową podstawkę.

 

O czym trzeba pamiętać przy korzystaniu z butelki I-water.

1. przed rozpoczęciem korzystania z butelki należą ją dokładnie opłukać

2. wodę będącą wynikiem pierwszej jonizacji należy wylać i nie należy pić

3. przyjmuje się że woda nabiera wszystkich zalet po odstawieniu na 10 minut od jej napełnienia

4. wodę z butelki należy wypić maksymalnie w ciągu 24 godzin od napełnienia butelki. Po tym czasie należy wodę wylać i napełnić butelkę ponownie

5. kiedy srebrne kulki w filtrze butelki pociemnieją należy wyczyścić filtr wodą z octem.

6. niezależnie od tego czy kulki pociemnieją należy taką czynność wykonać co najmniej raz w tygodniu.

7. żywotność filtra wynosi 12 miesięcy. Po tym czasie należy go wymienić na nowy.

8. jeśli na stałe używasz leków lub leczysz jakiekolwiek schorzenie przewlekłe skonsultuj się ze swoim lekarzem przed rozpoczęciem codziennego spożywania wody alkalicznej

9. nie stosuj wody z butelki I-water jeśli chorujesz na jakąkolwiek chorobę nerek

10. zaprzestać picia wody alkalicznej i skonsultuj się ze swoim lekarzem jeśli tylko zaobserwujesz u siebie jakiekolwiek niepokojące Cię objawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
Alejasklepow.pl - Katalog sklepów internetowych
Sklep internetowy Shoper.pl