Zaopatrzymy Twój dom od A do Z

do kasy suma: 0,00 zł
szukanie zaaw.
Menu
Producenci
Wysyłki

1. Sklep www.visvitalis.com.pl realizuje wysyłki od poniedziałku do piątku, wyłączając dni świąteczne.

2. Sklep www.visvitalis.com.pl korzysta z usług Poczty Polskiej, UPS, Siódemka

3. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę

4. Sklep www.visvitalis.com.pl realizuje wysyłki w terminie określonym dla poszczególnych produktów po potwierdzeniu zamówienia (w przypadku zamówień pobraniowych) lub po otrzymaniu wpłaty (w przypadku zamówień opłacanych z góry). W przypadku opłacenia lub potwierdzenia zamówienia pobraniowego w sobotę, niedzielę lub święto termin wysyłki zaczyna biec od najbliższego dnia roboczego.

5. O dłuższych terminach realizacji zamawiający zostaje poinformowany drogą mailową lub telefoniczną

6. W przypadku zamówienia, w którym znajduje się produkt chwilowo niedostępny, zamawiający jest informowany. W takim przypadku, zamawiający ma prawo zrezygnować z zamówienia, wybrać produkt zamienny lub pominąć niedostępny produkt.

7. W przypadku dokonania zapłaty za zamówienie, w którym znajduje się produkt chwilowo niedostępny, zamawiający otrzyma zwrot kwoty za dany produkt lub po zrezygnowaniu zamówienia zwrot całej kwoty na podane konto

UWAGA!

Paczki są dostarczane w godzinach pracy firm kurierskich i Poczty Polskiej. Sklep VisVitalis.com.pl nie ma wpływu na godziny dostarczenia wysyłek przez kuriera lub doręczyciela Poczty Polskiej.

Wysyłki zagraniczne

  1. Istnieje możliwość wysyłek zagranicznych. W tym wypadku, przed złożeniem zamówienia z wysyłką poza granicę Polski prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy celem wyceny kosztów przesyłki. Wysyłki bez wcześniejszego kontaktu nie będą realizowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
Alejasklepow.pl - Katalog sklepów internetowych
Sklep internetowy Shoper.pl