Państwa zakupy chroni 
  RapidSSL 

   

 

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Nasz Kurier

Kurier (przedpłata) - 13 zł

Kurier (pobranie) - 16 zł

===================

Wysyłka gratis już od 150 zł!

=================== 

Polecamy wybór kuriera w sposobie dostawy ze względu na termin dostawy, cenę, a przede wszystkim bezpieczeństwo Państwa paczek.  

Produkty certyfikowane

 

Kupując produkty z tym oznakowanie, macie Państwo pewność, że produkty są poddawane kontrolom jednostek certyfikowanych i pochodzą z upraw ekologicznych.

Wysyłki oraz płatność

1. Sklep www.visvitalis.com.pl realizuje wysyłki od poniedziałku do piątku, wyłączając dni świąteczne.

2. Sklep www.visvitalis.com.pl korzysta z usług Poczty Polskiej i Inpost

3. Sklep www.visvitalis.com.pl akceptuje płatności realizowane jako przelew bankowy, płatności internetowe oraz płatności u kuriera w momencie dostawy

4. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę

5. Sklep www.visvitalis.com.pl realizuje wysyłki w terminie określonym dla poszczególnych produktów po potwierdzeniu zamówienia (w przypadku zamówień pobraniowych) lub po otrzymaniu wpłaty (w przypadku zamówień opłacanych z góry). W przypadku opłacenia lub potwierdzenia zamówienia pobraniowego w sobotę, niedzielę lub święto termin wysyłki zaczyna biec od najbliższego dnia roboczego.

6. O dłuższych terminach realizacji zamawiający zostaje poinformowany drogą mailową lub telefoniczną

7. W przypadku zamówienia, w którym znajduje się produkt chwilowo niedostępny, zamawiający jest informowany. W takim przypadku, zamawiający ma prawo zrezygnować z zamówienia, wybrać produkt zamienny lub pominąć niedostępny produkt.

8. W przypadku dokonania zapłaty za zamówienie, w którym znajduje się produkt chwilowo niedostępny, zamawiający otrzyma zwrot kwoty za dany produkt lub po zrezygnowaniu zamówienia zwrot całej kwoty na podane konto

Cennik wysyłek na terenie Polski:
Kurier przedpłata (paczki do 30kg) – 13 zł - dostawa następnego dnia roboczego po wysyłce
Kurier pobranie (paczki do 30kg) – 16 zł - dostawa następnego dnia roboczego po wysyłce
Poczta Polska przedpłata - 25 zł
Poczta Polska pobranie - 30zł

Zamówienia pow. 199zł brutto są wysyłane na koszt sklepu www.visvitalis.com.pl w przypadku przedpłaty.

Zamówienia pow. 1000zł brutto są wysyłane na koszt sklepu www.visvitalis.com.pl niezależnie od wybranej formy płatności.

UWAGA!

Paczki są dostarczane w godzinach pracy firm kurierskich i Poczty Polskiej. Sklep VisVitalis.com.pl nie ma wpływu na godziny dostarczenia wysyłek przez kuriera lub doręczyciela Poczty Polskiej.

Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć, opisów bez zgody właściciela sklepu zabronione.  VisVitalis.com.pl © 2016

Created by Ka-Design.pl

Sklep internetowy Shoper.pl