Zaopatrzymy Twój dom od A do Z

do kasy suma: 0,00 zł
szukanie zaaw.
Menu
Producenci
Wasze opinie
Szanowni Klienci,
jest nam niezmiernie miło, iż darzycie naszą firmę zaufaniem, składając tym samym zamówienia. Podnosząc sobie stale poprzeczkę odnośnie jakości obsługi oraz poszerzając ofertę o kolejne produkty na sklepie, postanowiliśmy podzielić się z Państwem naszym dotychczasowym doświadczeniem odnośnie systemu opiniowania.
 

 

Przede wszystkim każdy komentarz i opinia jest dla nas ważna ale najbardziej bolesne są te, które są negatywne i w dodatku nie zostały do końca wyjaśnione między obsługą sklepu a klientem. Niezadowolony klient to niezadowolenie również nasze i dlatego dokładamy wszelkich starań aby klienci byli zadowoleni. Nie ma jednak sklepu, hurtowni czy też producenta, któremu nigdy nie popełniają błędów. Dotyczy to również i nas ponieważ sklep internetowy to część łańcucha dostaw, na który składa się również producent, hurtownia, firma kurierska itp. Jeśli jeden z tych elementów przestaje działać automatycznie przestaje działać całość. Nigdy nie przechodzimy koło takich sytuacji obojętnie. Zawsze, wychodząc na przeciw klientowi staramy się jako firma wynagrodzić nasze ewentualne błędy i dojść do porozumienia po to aby każdy był klient zadowolony.
Dlatego jeżeli czujecie się Państwo niezadowoleni z realizacji zamówienia chociaż w najmniejszym stopniu to prosimy o kontakt, celem wyjaśnienia sprawy i przede wszystkim dojścia do porozumienia. Nikogo nie zostawiamy z problemem, ponieważ Państwa opinia jest ważna dla nas jak i innych klientów. Dlatego nasze motto to:
 

 

“NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH”
 

 

Nasz sklep, to w tej chwili potężna baza danych ponad 3000 produktów, które pochodzą od wielu dostawców. Każdy produkt na sklepie jest trzymany w odpowiedniej ilości tak aby zapewnić płynność dostaw. Niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć, że któryś z naszych dostawców spóźni się z wysłaniem paczki, jeden klient kupi kilkanaście lub kilkadziesiąt sztuk danego produktu czy też sam dostawca lub producent ma w tej chwili braki na magazynie poszczególnych produktów. Aby zachować 100% skuteczność potrzebna jest 100% niezawodność wszystkich czynników składających się na całość. Niestety jest to niemożliwe.  
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
Alejasklepow.pl - Katalog sklepów internetowych
Sklep internetowy Shoper.pl