Zaopatrzymy Twój dom od A do Z

do kasy suma: 0,00 zł
szukanie zaaw.
Menu
Producenci
Sprzedaż produktów świeżych w sklepach Visvitalis

 

Zapraszam do zakupu świeżych produktów. Rozpoczynamy od warzyw, owoców i ziół ale mamy nadzieję, że w tej samej formie sprzedaży zaproponujemy już wkrótce pozostałe świeże produkty jak nabiał i wędliny oraz mięso.

W tej chwili nasza oferta świeżych warzyw i owoców znajduje się w zakładce Świeże (owoce i warzywa).

Sprzedaż świeżych produktów odbywa się w sklepach stacjonarnych w Świdnicy i Wrocławiu - ich adresy można znaleźć w zakładce kontakt

W takim wypadku w trakcie składania zamówienia jako formę dostawy proszę wskazać "odbiór osobisty" w wybranym sklepie.

Wagi prezentowanych przez nas produktów są orientacyjne i przybliżone. Wagi produktów bardzo rzadko są dokładnie takie jak te, które podajemy w tytule przedmiotu. Zazwyczaj jest tak, że waga minimalnie ale jednak różni się od tytułowej. Nie da się zebrać i spakować produktów rolnych o idealnie takiej samej wadze więc te różnice są rzeczą naturalną. Niemniej jednak nasi dystrybutorzy starają się aby faktyczne wagi opakowań odbiegały w jak najmniejszym stopniu od deklarowanych przy czym różnica w wadze może być zarówno na plus jak i na minus.

Zawsze w opisie produktu podajemy aktualną cenę jednostkową czyli cenę 1 kilograma lub 1 sztuki i to jest cena, którą będziemy posługiwali w rozliczeniach z Państwem. 

W związku z powyższym sugerujemy nie dokonywanie płatności przy składaniu zamówień. Prosimy o dokonywanie płatności przy odbiorze zamówienia co będzie rozwiązaniem prostszym zarówno dla Państwa jak i dla nas.

 

Ceny świeżych warzyw i owoców zmieniają się zazwyczaj w weekend - jak to w życiu bywa zmiany mogą oznaczać zarówno obniżki jak i niestety podwyżki.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
Alejasklepow.pl - Katalog sklepów internetowych
Sklep internetowy Shoper.pl