Zaopatrzymy Twój dom od A do Z

do kasy suma: 0,00 zł
szukanie zaaw.
Menu
Producenci
Opóźnienie w dostawach

Opóźnienie w dostawach

Szanowni Klienci

W związku z bardzo dynamicznym zwiększeniem zakupów w naszym sklepie internetowym z powodu koronowirusa wystąpią opóźnienia w realizacji składanych w naszym zamówień.

Zwiększyliśmy obsadę wysyłek naszych zamówień ale mimo wszystko nie byliśmy przygotowani na tak dynamiczne zwiększenie naszej sprzedaży. W ciągu 2 dni nasza sprzedaż wzrosła kilkukrotnie co powoduje, że musimy mieć trochę czasu na dostosowanie się do nowej sytuacji.

Ta sama sytuacja dotyczy naszych dostawców a także firm zapewniających całej naszej branży wsparcie logistyczne.

Zwiększone zakupy spowodowały również to, że w wielu hurtowniach, będących naszymi dostawcami, również brakuje niektórych produktów. Mimo wszystko ciągłe uzupełnianie stanów magazynowych w niektórych sytuacjach nie pozwala na zapewnienie ciągłości dostaw do sklepów. Dotyczy to przede wszystkim towarów z importu, zwłaszcza spoza Unii Europejskiej, które są objęte odbiorem sanitarnym w momencie przekraczania granicy Polski.

Robimy co możemy aby jak najszybciej i w jak największym stopniu realizować Państwa zamówienia ale mimo to czas realizacji Państwa zamówień w bardzo wielu przypadkach nie będzie korespondował ze standardowymi czasami realizacji podanymi na naszej stronie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
Alejasklepow.pl - Katalog sklepów internetowych
Sklep internetowy Shoper.pl