Zaopatrzymy Twój dom od A do Z

do kasy suma: 0,00 zł
szukanie zaaw.
Menu
Producenci
Leczenie owrzodzenia troficznego

Leczenie owrzodzenia troficznego

Leczenie realizowane jest według schematu 10. Kuracja trwa 9-21 dni. Przed zabiegiem brzegi wrzodów należy przetrzeć środkiem przeciwzapalnym w odległości 3 cm. Wibrofony umieszcza się na skraju rany. Jeśli owrzodzenie jest niewielkie, jeden z wibrofonów umieszcza się nad większym naczyniem krwionośnym, prowadzącym do zaatakowanego obszaru. Podczas leczenia urządzeniem nie stosuje się żadnych maści.

Przy braku efektu po wykonaniu 10 zabiegów leczenie według schematu kontynuuje się, przy czym stosuje się dodatkową stymulację odpowiednich odcinków kręgosłupa: według schematu 4 – przy owrzodzeniu troficznym na nogach; według schematu 1 – przy owrzodzeniu troficznym na rękach. W większości przypadków gojenie ma miejsce po 1 kuracji. Leczenie urządzeniem dobrze łączyć z terapią światłem i laserem. Uwaga! W obszarze zakrzepowego zapalenia żył nie należy stosować urządzenia.

Schemat 10. Leczenie owrzodzenia troficznego

Dzień

Na skrajach owrzodzenia

Tryb

Czas min.

1-9(21)

Rano

1

10-20

Dzień

1

10-20

Wieczór

1

10-20

Wyniki leczenia:

Pacjent miał na cukrzycę  od ponad 20 lat. Udało się wyleczyć zgorzel na prawym kciuku za pomocą Vitafonu już po 4 miesiącach leczenia. Lekarze chcieli amputować palec, jednak pacjent nie pozwolił. Po 4 miesiącach determinacji i cierpliwości w posługiwaniu się urządzeniem VITAFON, osiągnięty został fantastyczny wynik. Palec został uratowany.

Przed rozpoczęciem leczenia;               Po 1 miesiącu; Po 2 miesiącach;                              Po 3 miesiącach;

Leczenie owrzodzenia troficznego Leczenie owrzodzenia troficznego Leczenie owrzodzenia troficznego Leczenie owrzodzenia troficznego Leczenie owrzodzenia troficznego

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
Alejasklepow.pl - Katalog sklepów internetowych
Sklep internetowy Shoper.pl