Zaopatrzymy Twój dom od A do Z

do kasy suma: 0,00 zł
szukanie zaaw.
Menu
Producenci
Jak stosować Vitafon

Ogólne  zasady  terapii przy wykorzystaniu VITAFON-u

 

Zastosowanie VITAFON-u  okazuje się efektywne przy chorobach wywołanych zakłóceniami miejscowego krwiobiegu, jak również zakłóceniem przewodnictwa układu nerwowego (unerwienia) wskutek znacznego pogorszenia zaopatrzenia go w krew. Niezwykłą właściwością tego urządzenia jest to, że z jednej strony nie wpływa ono szkodliwie na zdrową tkankę, a z drugiej strony - jego leczniczy efekt jest największy w przypadku znacznych zmian w systemie krążenia. Taka selektywność związana jest ze zbieżnością mechanizmów wzmocnienia układu krążenia, dokonywanego przez VITAFON i wykorzystywanego przez sam organizm. Przy ostrym obniżeniu przepływu krwi naturalne mikrowibracje ścianek naczyń krwionośnych ustają i jedyną alternatywą staje się mikrowibracje zewnętrzne. Właśnie dlatego VITAFON pozwala na poprawę krążenia i tym samym przewodnictwa włókien nerwowych, umieszczonych w przestrzeni między kręgami, co jest nad wyraz ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Dzięki poprawie krążenia w obszarze choroby i odbudowaniu przewodnictwa włókien nerwowych VITAFON  pozwala na przyspieszenie procesów regeneracyjnych, usunięcie obrzmienia, odbudowę aktywności ruchowej licznych przewodów, podniesienie sprawności funkcjonowania organów wewnętrznych i efektywność leczenia farmaceutycznego.

Z zasady terapia z wykorzystaniem VITAFON-u obejmuje oddziaływanie na obszar choroby i na kręgosłup. Kręgosłup pełni w organizmie szczególną rolę, ponieważ  właśnie przez niego przechodzą drogi układu sterującego wszystkimi bez wyjątku organami i kierowanego przez ośrodkowy układ nerwowy. Choroby kręgosłupa niewątpliwie wpływają na funkcjonowanie tego lub innego organu. Czasem proces ten przebiega powoli i niepostrzeżenie dla człowieka (na przykład, stopniowe odkładanie się soli). Dlatego terapia VITAFON-em kręgosłupa przynosi pozytywne efekty podczas leczenia każdego z chorych organów.

W przypadku procesów zapalnych w obszarze choroby konieczne jest korzystanie z preparatów  przeciwzapalnych i, w razie konieczności, środków antybakteryjnych.

 

pukty punkty

Punkty przyłożenia vibrofonów

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
Alejasklepow.pl - Katalog sklepów internetowych
Sklep internetowy Shoper.pl