Zaopatrzymy Twój dom od A do Z

do kasy suma: 0,00 zł
szukanie zaaw.
Menu
Producenci
Impotencja

Leczenie impotencji

 

 

 

Rozdział prowadzi dr. nauk medycznych,
doc. katedry urologii

Anatoliy Kurtow

Rozstrój funkcji seksualnych jest ogromnym problemem dla wielu mężczyzn.
Według różnych danych z impotencją mamy do czynienia u ponad  50% mężczyzn w wieku 20-40 lat. Około 2/3 chorych mężczyzn jest żonatych. Oczywiste jest, że taki rozstrój jest często przyczyną rodzinnych konfliktów, prowadzić może do fizycznego, ale także psychicznego wycieńczenia człowieka.

Przyczyny impotencji są tak zróżnicowane, że jej leczeniem zajmują się lekarze-specjaliści wielu dziedzin medycyny: neurolodzy, psychiatrzy, urolodzy, endokrynolodzy, dermatolodzy, wenerolodzy, seksuolodzy .

Do zakłócenia funkcji seksualnych mogą doprowadzić najróżniejsze choroby i wydarzenia. Nie delikatna kobieta może po prostu zażartować sobie o nieudanym akcie płciowym, nie próbując zrozumieć, dlaczego do tego doszło. A przecież przyczyną może być zmęczenie, problemy w pracy lub inne czynniki. Ale zamiast wsparcia i współczucia mężczyzna słyszy tylko głupie żarty. Staje się niepewny, zaczyna się bać kolejnego niepowodzenia, co w efekcie prowadzi do rozwoju impotencji. W takim przypadku rozmowa z doświadczonym psychologiem i jego partnerką pozwala doprowadzić do rozwiązania problemu i odzyskania sprawności.

Bardziej skomplikowana jest sytuacja, gdy choroba zostaje wywołana innymi chorobami, na tle neurologicznym – mózgu i rdzenia kręgowego, w których znajdują się ośrodki, odpowiadające za wszelkie, w tym płciowe, funkcje organizmu. Ich niewystarczające ukrwienie lub nadwrażliwość prowadzą do impotencji. Wśród takich zakłóceń znajdują się: nadmierna aktywność seksualna, stosunek przerywany, niedostateczne pobudzenie seksualne,  wstrzymanie się od aktywności seksualnej itp.

Duże znaczenie w rozwoju impotencji odgrywają liczne choroby męskich narządów płciowych: prostata, atonia gruczołu krokowegołagodna hiperplazja (gruczolak) gruczołu krokowego, zapalenie moczowodu i nasieniowodu (o podłożu wenerycznym lub nie), następstwa urazów członka, jąder i ich przydatków, zakłócenia hormonalne.

 Wszystkim wymienionym chorobom towarzyszy zakłócenie przepływu krwi i limfy w obszarze organów płciowych, w rdzeniu kręgowym, układzie nerwowym, od których prawidłowej pracy uzależnione jest prawidłowe życie seksualne.

Właściwie erekcja jest efektem zsynchronizowanego działania grupy mięśni, dzięki czemu dochodzi do wypełnienia tkanek jamistych członka krwią. Poprawne ukrwienie włókien mięśniowych i efektywne kierowanie nimi przez system nerwowy są warunkami prawidłowej erekcji.

Właśnie dlatego wykorzystanie terapii wibroakustycznej przynosi doskonałe efekty w leczeniu impotencji.

Nie należy spodziewać się, że kupiwszy urządzenie, staną się panowie „płciowymi mocarzami”. Tak może pomyśleć tylko ten, kto nigdy nie zetknął się z problemem impotencji. Leczenie takiej choroby jest nadzwyczaj trudne i wymaga wysiłku doświadczonego lekarza, a także cierpliwości i właściwego stosunku do choroby ze strony chorego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
Alejasklepow.pl - Katalog sklepów internetowych
Sklep internetowy Shoper.pl