Zaopatrzymy Twój dom od A do Z

do kasy suma: 0,00 zł
szukanie zaaw.
Menu
Producenci

Osuszacz i oczyszczacz powietrza Perfect Air OV2000 Concept

Dostępność : Dostępny
Wysyłka w : 24 h - 48 h
Cena: 1 199,00 zł 1199.00
ilość szt.
Zyskujesz 119 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena : 0
Producent: Concept
Kod produktu: OV2000

Opis produktu Osuszacz i oczyszczacz powietrza Perfect Air OV2000 Concept

Perfect Air OV2000 - zabójca pleśni.

Wysoka wilgotność to zjawisko niezdrowe, niebezpieczne, szkodliwe, nieestetyczne - jednym słowem niepożądane. Wilgoć w pomieszczeniach, w których przebywamy tworzy idealne warunki do rozwoju pleśni i innych grzybów. Bardzo często jest ona powodem zapalenia zatok, oskrzeli a także innych chorób układu oddechowego. Jeśli wiesz, że w Twoim domu panuje wysoka wilgotność i szukasz sposobu jak się jej pozbyć to dobrze trafiłeś. Perfect Air OV 2000 to urządzenie, które pomoże Ci się pozbyć tego problemu a w związku z tym, że osuszanie nie jest jego jedyną funkcją to naprawdę warto mu się przyjrzeć.

Osuszanie

Perfect Air OV2000 najlepiej sprawdza się w pomieszczeniach o powierzchni do 120 m2. Korzystając z niego masz do dyspozycji aż cztery tryby pracy.
1. Tryb cichy zalecamy, jeśli zamierzasz używać OV2000 w pomieszczeniu, w którym śpisz. Do wyboru masz 1 z poziomów osuszania, mieszczą się one w przedziale od 35 do 80% wilgotności.
2. Tryb "suchy" to propozycja dla tych z Państwa którzy chcą szybko osuszyć małe powierzchnię lub wspomóc się OV2000 przy suszeniu przemoczonych w trakcie ulewy ubrań
3. Tryb ciągły jak sama nazwa mówi jest trybem ciągłym i urządzenie nie kieruje się w tym wypadku poziomem wilgoci w przestrzeni w której pracuje. Po prostu suszy tak długo jak mu każesz
4. Tryb automatyczny sprawia, że OV2000 włączy się zawsze wtedy gdy poziom wilgotności przekroczy 55%.

Pojemność zbiornika OV2000 to 5,5 litra

OV2000 może skondensować do 20 litrów wody dziennie. Dzięki temu możesz używać go nie tylko w domu, ale także w innych pomieszczeniach z wysokim poziomem wilgotności, możesz go używać nawet na krytych basenach lub w oranżeriach. OV2000 wyłączy się automatycznie gdy zbiornik o pojemności 5500ml napełni się całkowicie. Aby usunąć wodę z osuszacza wystarczy podłączyć do niego wąż i zlać wodę do przygotowanego pojemnika. Pamiętaj o tym, że osuszacz OV2000 posiada wmontowane kółka ułatwiające przemieszczanie osuszacza. Nie musisz go już dźwigać, możesz nim pojeździć :)

Wbudowany wskaźnik wilgoci informuje o faktycznym poziomie wilgotności

Wskaźnik sygnalizuje poziom wilgotności za pomocą koloru. Zmienia się on zgodnie ze zmianą wilgotności w pomieszczeniu.
1. Kolor zielony oznacza wilgotność mieszczącą się w przedziale 50-70%
2. Kolor pomarańczowy zobaczymy gdy wilgotność spadnie poniżej 50%.
3. Czerwony kolor wskazuje na wilgotność przekraczającą 70%.

Dioda DEFROST i TANKFUL

Dioda LED "DEFROST" zapala się w momencie niebezpiecznego dla urządzenia obniżenia temperatury. Jednak nie martw się tym - woda w OV2000 nie zamarznie. Jeśli temperatura spadnie poniżej 23 ° C, urządzenie automatycznie przerwie pracę i rozpocznie grzanie. Po odtajaniu wskaźnik gaśnie, a urządzenie ponownie rozpoczyna osuszanie. Czerwony wskaźnik "TANKFULL" wskazuje, czy zbiornik wody jest nieprawidłowo włożony, czy nie. Wskaźnik ten informuje również o pełnym zbiorniku. Gdy pojemnik jest pełny, urządzenie automatycznie się wyłącza.

OV2000 to również oczyszczacz powietrza

Po naciśnięciu przycisku "AIR CLEAN" OV2000 zamienia się automatycznie w zgrabny oczyszczacz powietrza. W tym trybie wentylator OV2000 obraca się ale sprężarka odpowiedzialna za osuszanie powietrza nie działa. Powietrze przepływa przez filtr węglowy a proces oczyszczania jest wspomagany przez jonizację powietrza, w którą to funkcje OV2000 jest również wyposażony. Pamiętaj, że osuszacz OV2000 posiada otwór wylotowy powietrza, jeśli korzystasz z funkcji oczyszczania powietrza musisz odpowiednio ustawić klapkę aby powietrze zostało dobrze rozprowadzone po całym pomieszczeniu.

Jonizacja w OV2000

Jonizacja to funkcja wspomagająca proces oczyszczania powietrza.  Powietrze jest jonizowane za pomocą wyładowania elektrycznego, zwiększając ilość jonów w powietrzu. Dzięki temu cząsteczki kurzu, pyłków, roztoczy i innych zanieczyszczeń łatwiej "przyklejają" się do powierzchni filtra co powoduje że oczyszczanie powietrza jest szybsze i bardziej efektywne. Zwiększona liczba jonów może mieć również pozytywny wpływ na jakość oddychania, naszą psychikę oraz koncentrację, zwiększ wydajność naszego organizmu, a nawet pomaga zwalczać bóle głowy.

Regulator czasowy

Osuszacz OV2000 pozwala ustawić czas, w którym chcesz pracować. Możesz po prostu ustawić czas od 0 do 24 godzin. Dzięki wyświetlaczowi zawsze będziesz w stanie zobaczyć pozostały czas. Licznik zatrzymuje się, gdy zbiornik wody jest pełny. Po opróżnieniu timer uruchomi się ponownie.

 

Parametry techniczne OV2000:

 • Temperatura pracy: 5 - 32 ° C
 • Wilgotność podczas pracy: działa bez ograniczeń
 • Moc: 420 W
 • Pojemność zbiornika na wodę: 5,5 l
 • Głośność: 45 dB
 • Zdolność osuszania: 833 ml/h, 20 l/dzień
 • Zegar 24-godzinny, 1-godzinne ustawienie
 • 2 prędkości
 • Bezpiecznik termiczny zapobiegający przegrzaniu się urządzenia
 • Urządzenie wyłączy się automatycznie po zapełnieniu pojemnika
 • Zaprojektowany dla pomieszczeń o wielkości: 120 m2
 • Funkcja jonizacji
 • Funkcja oczyszczania powietrza
 • Silent = tryb cichy - niski przepływ powietrza i wilgotność 35-80%
 • Drying = Tryb suszenia - wysoki przepływ powietrza, wilgotności nie można ustawić
 • Continuous = Tryb ciągły - Gotowy kompresor. W trybie tym natężenie przepływu powietrza jest niskie, a wilgotności nie można regulować
 • Auto = Tryb automatyczny - Wilgotność 55% automatycznie, prędkość przepływu powietrza automatycznie dostosowuje się do wilgotności
 • Przepływ powietrza: 190 m3 / h
 • W przypadku awarii zasilania urządzenie zapamięta ustawienia
 • Blokada rodzicielska
 • Ustawienie wilgotności: 30 - 80%
 • Filtr węglowy
 • Długość przewodu: 185 cm
 • Możliwość podłączenie węża

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
Sklep internetowy Shoper.pl